Gaila, kad meistrė negalėjo atlikti mano norimo dizaino, nes neturėjo reikiamos spalvos ir išėjusi pastebėjau, kad tikrai reikėjo antro lako sluoksnio, nes tarpais plėmais persišviečia bazė, bet šiaip esu labai patenkinta darbo tempu, nagų forma ir bendrai Julijos darbu. Sugrįšiu:)
Paslaugą atliko Julija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Roberta•prieš 2 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Aparatinio manikiūro metu skaudėjo, nemanau, kad procedūra atlikta profesionaliai. Odelės sutvarkytos vidutiniškai, o patys nagai nulakuoti netolygiai. Nekartočiau.
Paslaugą atliko Inna•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Emilija•prieš 3 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū meistrei Julijai už eilinį kartą puikiai atliktą darbą! Kruopštumas ir individualus požiūris į kiekvieną klientę jai neatsiejami dalykai. Visada lieku labai patenkinta rezultatu😊
Paslaugą atliko Julija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Erika•prieš 5 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už malonų aptarnavimą ir rūpestį. Vizitas praėjo sklandžiai, atmosfera buvo jauki. Linkiu sėkmės ir daug patenkintų klienčių!