Labai gražus ir jaukus grožio salonas, kuriame dirba savo darbą puikiai išmanančios meistrės. Čia dirbančių merginų dėka turiu idealiai gražią šviesių plaukų spalvą (ačiū Akvilei) ir išspręstas stipriai pleiskanojančios galvos odos problemas (ačiū Inesai). Didžiausios rekomendacijos!! 🤗
Paslaugą atliko Akvilė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Agnė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
👌 perfect
Paslaugą atliko Ramunė•Vyriškas kirpimas
Paulius•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku.Tiek sūnaus kirpimas tiek bendravimas super.