Paslaugą atliko Keira•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aistė•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražus ir jaukus naujas salonas. Džiaugiuosi grįžusi pas Editą, kuri atsiliepė į poreikius, davė patarimų ir kaip visada puikiai pakirpo mano mylimus plaukus. Ačiū, būtinai grįšiu.
Paslaugą atliko Edita•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Kristina•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo atliktas plaukų kirpimas, esu labai patenkinta! Puiki atmosfera, tikrai sugrįšiu!
Paslaugą atliko Edita•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Erestida•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patinka šis salonas – lankausi nuolat. Kirpimas visada atliekamas kruopščiai, rezultatas puikus, atmosfera jauki. Jaučiasi profesionalumas ir rūpestis klientu. Rekomenduoju!