Salone labai jauki, tvarkinga aplinka. Kirpėja Edita profesionalė, Labai atidi, visada pirmiausia išklauso, tik paskui pataria, kas tinka, kaip geriau ir patogiau tvarkyti plaukus. Labai maloniai ir mandagiai bendrauja.
Paslaugą atliko Edita•Moterų visų plaukų dažymas
Jovita•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū. Viskas labai patinka 😉
Paslaugą atliko Edita•Vyriškas kirpimas
Edvinas•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė, bei visas personalas, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Rasa•Antakių korekcija siūlu
Kamilė•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Buvau pas Inesą plaukų procedūrai ir kirpimui, labai patiko, ačiū! Iki kitų kartų.🫶🏻