Gedimino pr. 32, Vilnius (1 aukštas), 01104
Atidaryta šiandien : 10:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

4,9
56 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
viskas super
Nuostabi meistrė! Puikiai išmano savo darbą, dirba rūpestingai ir labai kruopščiai. Tobulai parinko antakių formą. Labai džiaugiuosi ją suradus. Didžiausios rekomendacijos!
Meistrė su didele patirtimi, dėmesinga ir nuostabus žmogus! Labai džiaugiuosi rezultatu. Nuoširdžiai visoms rekomenduoju! Ačiū🙏
Nuostabi specialiste išmananti savo darba!
Puiki meistrė
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Inga
Meistrė - mokytoja
5.0
38 atsiliepimai

Apie

InkFairy meistrė Inga Širvaitė - sertifikuota permanentinio makiažo meistrė, nuolat kelianti savo kvalifikaciją Lietuvoje bei užsienyje​. Tarptautiniuose metų permanentinio makiažo meistrų rinkimuose, vykstančiuose kasmet Londone UK PMU Industry Recognition Awards Ombre antakių permanentinio makiažo meistro kategorijoje pripažinta viena iš trijų geriausių meistrių pasaulyje 2018 metais. Meistrė Inga apie save: "Nuo vaikystės buvau meniška, baigiau dailės mokyklą. Kauno Technologijos universitete baigiau architektūros bakalauro ir magistro studijas. Daugiau kaip dešimt metų dirbau architektūros srityje, ir giliai pajutusi, kad šioje veikloje savo meniškumo poreikio nepatenkinu, nutariau visą tai pakeisti ir siekti savo svajonės - kurti grožį. Susidomėjau ilgalaikiu makiažu ir ėmiau mokytis jo subtilybių. Tačiau tai nėra taip toli nuo architektūros, kaip gali atrodyti - čia taip pat menas ir kūryba, todėl koloristikos, formų, proporcijų išmanymas padėjo labai tvirtus pamatus. Pagaliau darbas man tapo malonumu - nėra nieko geresnio, negu keisti klienčių gyvenimą į geresnę pusę - natūraliai atrodantis ilgalaikis makiažas kaip tik tai ir gali. Pati labai mėgstu mokytis ir nuolat tai darau, taip pat mėgstu ir savo žiniomis pasidalinti." InKFairy čia tam, kad palengvintųm Jūsų dienos rutiną, juk laiką, kurį kas dieną skiriate savo grožiui, galite panaudoti daug smagiau ir naudingiau! Siūlome permanentinio makiažo, paslaugas, iš kurių labiausiai gyvenimą palengvins šios: antakių permanentinis makiažas/mikrobleidingas akių permanentinis makiažas lūpų permanentinis makiažas BB Glow procedūra veido odai Bei medicininės paslaugos/tatuiruotės: randų atpalaidavimas/maskavimas krūtų aureolės atkūrimas skalpo mikropigmentacija (plaukų tankio vizualinis atkūrimas tiek vyrams, tiek moterims)

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Inga

Profesionalus7

Patogumai

Mokėjimo būdai
Grynieji pinigai
Kreditinės kortelės
Kalbos
Rusų
Anglų

Apie saloną

InkFairy permanentinio makiažo studija
01104 Gedimino pr. 32, Vilnius (1 aukštas)

Profesionali permanentinio makiažo studija Vilniaus senamiestyje, InkFairy meistrė Inga Širvaitė - sertifikuota permanentinio makiažo meistrė, nuolat kelianti savo kvalifikaciją Lietuvoje bei užsienyje​.
Tarptautiniuose metų permanentinio makiažo meistrų rinkimuose, vykstančiuose kasmet Londone UK PMU Industry Recognition Awards Ombre antakių permanentinio makiažo meistro kategorijoje pripažinta viena iš trijų geriausių meistrių pasaulyje 2018 metais.
Paryškiname, pakoreguojame bruožus, kuriame tik natūraliai atrodantį, Jūsų bruožus pabrėžiantį ir kasdienybę palengvinantį permanentinį makiažą.
Geras permanentinis makiažas - tai toks permanentinis makiažas, kurio svetimi žmonės nepastebi!

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0018:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Perma Blend

Grožio salonai netoliese