Makiažą darausi ne pirmą kartą ir visuomet esu patenkinta. Toma atsižvelgia į tai, ko noriu. Grįšiu ir dar ne kartą. Tu puiki meistrė!
Jurgita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai atliktas makiažas.
Brigita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pradėkim nuo to, jog Toma yra begalo šilta ir draugiška. Atmosfera nuo pirmos sekundės buvo super. Jau nekalbant apie jos kuriamą grožį. Makiažą darausi jau ne pirmą kartą ir esu begalo patenkinta atliktais darbais. Grįžtu ir visu 100% pasitikiu sėsdama į makiažo kėdę pas ją. 🥰
Augustė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė, puikiai atliekanti savo darbą. Likau patenkinta rezultatu. Tikrai sugrįšiu. Rekomenduoju 🥰
Guste•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Makiažas atliktas puikiai, gerai išsilaikė ☺️ Labai rekomenduoju, tikrai sugrįšiu !