Norėčiau pasidalinti geru žodžiu dėl makiažo! Puikiai atliktas darbas, nuostabiai atrodžiau su natūraliu neperkrautu makiažu. Dėkoju už nuostabų darbą ir profesionalumą! Ačiū tau, tikrai dar sugrįšiu! 🤍
Raminta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vakarinis makiažas, subtilus ir kokybiškas
Laura•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pačios didžiausios rekomendacijos. Labai džiaugiuosi tave atradusi! Grįšiu dar ne kartą :) 💐