Puiki vieta apkirpti savo mažiuką. Kirpėja kantriai ir rūpestingai stengėsi net su verkiančiu ir zyziančiu berniuku :) yra kėdė-automobilis, kas gali irgi sudominti vaikučius
Paslaugą atliko Marija Andrejeva•Vaikų kirpimas
Agnė•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visuomet esu patenkinta atlikta paslauga. Ačiū, Marija,ir sėkmės Tau :)
Paslaugą atliko Marija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gražina•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ok
Paslaugą atliko Marija Andrejeva•Vaikų kirpimas
Vitalij•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Marija puiki meistrė. Profesionali ir draugiška, darbas atliktas 100%
Paslaugą atliko Marija•Antakių korekcija siūlu
Greta•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė, tiek įgūdžiais tiek bendravimu. Ačiū Linai.