Viskas puiku, kruopšti meistrė, visada pasiūlo geriausią variantą:)
Paslaugą atliko Evelina•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai
Paslaugą atliko Alena•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Diana•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Patirtis su Ramune labai prasta. Turiu išpuoselėtus plaukus, kuriais stebėjosi ir kitus kvietė pasižiūrėti “specialistė”. Ramunei pati papasakojau apie geras priemones plaukams (jau įtartina, kad klientė teikia rekomendacijas). Kirpti atėjau galiukus, galas nukirptas gerai, priekis - perėjimas 90 laips. kampas., kuris salone buvo paslėptas sušukuojant. Išėjau “kampuotu” kirpimu ir šiurkščiais plaukais, atėjau su šilkiniais. Rašyčiau daugiau, tačiau vienu žodžiu - nerekomenduoju. Sumokėta 40€.
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Dovilė•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Šiltas priėmimas ir kokybiškai atlikta paslauga 👌
Paslaugą atliko Alena•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Kris•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju Ingą manikiūro meistrę! Puikiai atlieką darbą❤️