Ir manikiūras ir pedikiūras pas Viktoriją atlikti itin švelniai ir kruopščiai. Meistrė atsižvelgė į visus pageidavimus, puikiai patarė. Salonas puikiai administruojamas, labai jaukus personalas. Rekomenduoju.
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Aistė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū, Lenai. Gelinis lakavimas buvo tobulas. Odelės labai gražiai sutvarkytos.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Giedrė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
😊 Gerai
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Moterų plaukų šaknų dažymas
Aiste•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Personalas mandagus, malonus.Tačiau registruojantis per programėlę nebuvo informacijos, kad meistrė nekalbės lietuviškai.
Tad buvo problemų susikalbant, kita meistrė turėdavo ateiti vertėjauti. Poroje vietų lakas liečiasi prie odelių.