visi labai dėmesingi,sažiningai atlieka savo darbą,Galiu be baimės rekomenduot draugams.
Ačiū ir sekmės jums.
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Plaukų procedūros
Rima•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai. Labai maloniai priėmė. Labai puikiai atliktas kirpimas ir dažymas. Ačiū🌷
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•
Moterų visų plaukų dažymasRodyti viską...
Emilija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Sveiki, jeigu nebus galima pasirinkti meistrės, aš paslaugos neužsisakinėsiu. Mano manikiūras truko 2,5 val! Taip, šiais laikais laikas visiems svarbus, visi mes jį planuojam. Lakavo, taisė, valė, perdarė. Užlakuotus nagų kraštelius nusiėmusi pirštines valė, taisė su savo nagų kraštais. Parodija ne manikiūras.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu patenkinta kirpėjos darbu, rekomenduoju apsilankyt 🙂
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Egle•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Maloniai, puikiai, greitai ir dar nuotaikingai!
Einam pas Ramunę! 🤗
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Džiovinimas ir sušukavimas