Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Andžela•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai 👌
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Moterų visų plaukų dažymas
Aiste•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rita•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo puikiai
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Rūta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Deja, bet nagu plokštele po procedūros, atrodo gerokai sugadinta, nelygi. Nagu galiukai labai jautrus, lūžinėjantys, nuploninti. Suprantu, kad sveiku nagu po lako nuėmimo negali tureti, bet šiuo atveju atrodo, kad nagai sugadinti. Pati meistre buvo maloni. Tik registruojantis reiketu paminėti, kad nekalba lietuviskai, nebent aš nebūsiu pamačius šios informacijos.