Meistrė Jelena nuostabi ❤️ be galo kruopščiai padarė pedikiūrą, atsižvelgė į norus ir visos procedūros metu labai rūpinosi. O ir be profesionalumo - ji tiesiog labai mielas ir geras žmogus. Pėdos atrodo nuostabiai! Užsuksiu vėl ir kitiem rekomenduoju 😊 ir pats salonas super ☀️
Pedikiūras
Radvilė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Patirtis buvo tragiška.. Senas manikiuras buvo nuimamas neatsargiai, mano nagai buvo tiek nudildyti kad mačiau jau kitus nago sluoksnius, nekalbu apie perštėjimą ir jų skausmą.. Priaugintų nagų formos tragedija, visi nagai skirtingų formų, kreivi.. Vietoj 2 valandų praleidau beveik 3 valandas..Lakavimas padarytas kuo skubiau,padengtas buvo nelygiai, pats lakas buvo užteptas ant pačių odycių. Daugiau nesiruošiu grįžti ir nerekomenduoju kitiems