Teko lankytis du kartus, trečią nusprendžiau nebeiti. Pirmą kartą bendra patirtis buvo nebloga, tačiau eigoje nukrito du priauginti nagai, nes po jais, atrodė, kad buvo drėgna.
Antro apsilankymo metu įkirpo į kelių pirštų odeles, vienas pirštas nustojo kraujuoti tik apsilankymo pabaigoje (labai šiurkščiai valė krauja, turbūt tai sudirgindavo žaizdą ir kraujas vėl pradėdavo tekėti). Nagai buvo skirtingų ilgių. O nusiėmus priaugintus nagus, pamačiau pelėsį. Po kitų meistrių taip nėra buvę.
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Perfect!
Paslaugą atliko Alena•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai 😊
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Justyna•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Evelina labai draugiška ir puiki specialistė. Manikiūras buvo atliktas be priekaištų. Nagai puikiai sutvarkyti ir tolygiai padengti laku.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Greta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Komunikabili, draugiška, patarė kaip prižiūrėti ir rūpintis rankomis.