Nepatiko, kad negalima atsiskaityti kortele, neduoda čekio (nėra kasos aparato). Tiesiog turėtum duoti grynuosius ir viso gero. Primygtinai paprašius gavau pinigų priėmomo kvitą.
Dėl pačios paslaugos - keista, kad yra, bet nenaudojami surenkantys dulkes nuo nagų dildymo ventiliatoriai;
Manikiūristė - draugiška, besistengianti.
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Dalia•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko! Manikiūras atliktas itin kruopščiai ir tvarkingai. Labai maloni ir atidi meistrė Alena. Labai dėkinga 😊
Paslaugą atliko Alena•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rasa•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pati nuostabiausia meistrė 🌹
Paslaugą atliko Alena•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anna•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Anna labai prasta meistrė. Paslaugos kokybė tragiška. Sugadino visus nagus. Tikrai nerekomenduoju. Kaina neatitinka kokybės.