Visada esu labai patenkinta suteikta man paslauga.Manikiuras visada padarytas profesionaliai ir labai kokybiškai.Salone vyrauja itin jauki ir draugiška atmosfera,kas labai skatina grizti vėl ir vėl.Manikiūro meistre IngaK labai pagarbi ir tolerantiška ,visada pasiūlo vis kokiu nors naujovių,padeda apsispręsti su spalvos pasirinkimu,visada pasiūlo nauju dekoravimo ideju ir savo darbą atlieka su entuziazmu,profesionaliai ir labai kokybiškai.
Paslaugą atliko Inga K•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Tatjana•prieš 13 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
……
Paslaugą atliko Evelina•Ilgalaikis gelinis manikiuras
raja•prieš 15 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta paslauga. Patiko ir personalas, ir meistrės Ramunės atliktas darbas.
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Moterų plaukų šaknų dažymas
Irena•prieš 19 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada puikiai!
Paslaugą atliko Inga K•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Deimantė•prieš 20 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė Inga ir nuostabus salonas! rekomenduoju 1000000%
Paslaugą atliko Inga K•Ilgalaikis gelinis manikiuras