Labai maloni viso salono aplinka ir tikrai kokybiškas Ingos atliktas manikiūras!
Paslaugą atliko Inga K•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Milda•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada kirpėja puikiai atliko savo darbą!
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Moterų visų plaukų dažymas
Aurelijus•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Great!
Paslaugą atliko Alena•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Svetlana•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Vertinu gerai. Meistre dirba greitai ir gerai. Padaro sukuosena kokios nori. Rezultatai tik teigiami. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Giedrė•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistre dirba labai gerai, padaro labai grazu makiaza tinkanti prie veido ir aprangos. Geriausios rekomendacijos. Labai silta ir maloni meistre. Vertinu puikiai.