Labai malonus visas kolektyvas😍 O meistrė Ramunė išpildė visus norus!🌸Ačiū labai!
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Plaukų procedūros
Gerda•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Evelina puikiai, kruopščiai atliko manikiūrą.Ačiū
Paslaugą atliko Evelina•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gitana•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas tiesiog tobulai 😍
Paslaugą atliko Inga•Makiažas
Sandra•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada kruopščiai atliktas manikiuras, aciu!
Paslaugą atliko Evelina•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Olga•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pirmą kartą lankiausi pas Eveliną ir tikrai labai patiko. Meistrė kruopšti, labai švelniai ir greitai dirba. Jau praėjo beveik 2 savaitės po manikiūro, o nagai atrodo nepriekaištingai. ☺️
Paslaugą atliko Evelina•Ilgalaikis gelinis manikiuras