Nuostabi manikiūro meistrė Inga. Išėjau iš salono su labai gražiu bei estetišku manikiūru. Ačiū
Paslaugą atliko Inga K•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Emilija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai viskas patiko, lankysiuos vel! Aciu!
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Plaukų procedūros
Gustė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai profesonaliai dirba Evelina, įprastai man nelabai laikosi ilgalaikis lakavimas, tačiau esu nustebusi kaip ilgai jis man laikosi. Įsiklausė į norus ir padarė taip kaip norėjau labai neutralų prancūzišką manikiūrą, kuris buvo tobulas mano vestuvių dieną! Nebandė pripiršti savo nuomonės. Ačiū! Būtinai dar sugrįšiu.
Paslaugą atliko Evelina•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ilona•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
puikiai viskas.
Paslaugą atliko Inga K•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rima•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Evelina tikrai puiki meistrė
Paslaugą atliko Evelina•Ilgalaikis gelinis manikiuras