Labai operatyviai dirbanti meistrė! Rekomenduoju :)
Paslaugą atliko Inga K•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aurelija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lb geras, malonūs ir profesionalūs aptarnavimas
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Beata•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ramunė man nebuvo labai maloni ir atidi. Turėtų pasimokyti bendravimo su klientais subtilybių.
Apkirpo neblogai, bet per daug nutrumpino plaukus :(.
Vienu žodžiu, nelikau patenkinta nei kirpimu, nei kirpėja.
Paslaugą atliko Ramunė ( atsiskaitymas grynais )•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Elena•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
pas šią meistrę manikiūrą atlikau jau antrą kartą. nagai puikiai išsilaikė 3 savaites, po lako nuėmimo nesimatė jokių nagų pažeidimų. kruopščiai atliktas manikiūras ir lakavimas, ačiū ☺️
Paslaugą atliko Evelina•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Džesika•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabus manikiūras, labai maloni meistrė 🌻
Paslaugą atliko Evelina•Ilgalaikis gelinis manikiuras