Labai patiko paslauga. Roberta labai kruopsti ir atidi, įsiklausė į norus, pasiteiravo ar patiko ir ar taip norejau 🙂 taip pat begalo malonu su ja bendrauti, su puikia nuotaika ir linksma. Butinai dar apsilankysiu 😊
Paslaugą atliko Roberta Jokubauskienė•Antakių ir blakstienų procedūros
Emilija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Darbas atliktas kruopščiai ir profesionaliai. Antakiai įgavo gražią formą, atrodo vešlesni, natūralūs ir tvarkingi 🌼
Paslaugą atliko Roberta Jokubauskienė•Antakių laminavimas