Meistrė maloni, paslaugi, tačiau neperspėjo jog su blondinėmis nedirba, nors tai greitai tapo akivaizdu, pati buvo susijaudinusi, skubėjo, gana grubi, ko pasėkoje nudeginta oda, spalva geltona ir teko ieškoti pagalbos kitoje vietoje. Atmosfera gera, meistrė tikiu, kad gera, tačiau nerekomenduočiau blondinėms. Gaila plaukų, sumokėta labai didelė suma, nors teigė kad nuleido, o rezultatas prastas…
Paslaugą atliko Jolita•Plaukų dažymas
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpėja
Paslaugą atliko Jolita•Vyriškas kirpimas
Kostas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki, profesionali ir nuoširdi meistrė ⭐💛
Paslaugą atliko Jolita•Džiovinimas ir sušukavimas
Rūta•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, patys geriausi atsiliepimai!:)
Paslaugą atliko Jolita•Kirpimas ir plaukų priežiūra