Labai maloni specialistė, ačiū už puikiai atliktą darbą ir maloniai praleistą laiką🌷
Paslaugą atliko Jolita•Džiovinimas ir sušukavimas
Rūta•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Sveiki. Užsirašiau kirpčiukų kirpimui pas Jolitą (bendravimas malonus, bet atliktas darbas netenkina). Kirpčiukai nelygūs, jie man stovi... Nekokybiškai atliktas darbas.