Procedūra patiko, nebuvo skausminga, Jurgita buvo labai dėmesinga ir maloni. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Jurgita•Beadatinė mezoterapija
Laura•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi pas kosmetologę ir likau labai patenkinta! Procedūra buvo atliekama profesionaliai, naudojamos kokybiškos priemonės, o atmosfera – rami ir atpalaiduojanti. Specialistė išsamiai paaiškino odos priežiūros rutiną ir davė naudingų patarimų. Po procedūros oda tapo švelni, švytinti ir sudrėkinta. Aptarnavimas buvo malonus, o rezultatai pranoko lūkesčius. Tikrai sugrįšiu dar kartą!
Paslaugą atliko Jurgita•Veido pilingas
Kotryna•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada malonu sugrįžt. Puikiai išmano savo darbą.:) Labai rekomenduoju.