Paslaugą atliko Renata•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Monika•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Andra labai maloni ir be galo švelnių rankų😊
Paslaugą atliko Andra - Junior Stylist•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ieva•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai, labai patenkinta pedikiuru ir kruopstumu meisters 💖
Paslaugą atliko Yana 🇺🇦•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Ginte•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Iš pradžių tikrai tikėjau, kad mano reakcija į lako nuėmimą buvo dėl lako/alergijos. Pradedant ataugti nagams galiu pasakyti, kad tai tikrai netiesa. Lakas buvo nuimtas taip, kad buvo pažeista plokštelė. Matosi aiškus nago storio skirtumas nuo kur buvo nuimta. Ranka kurios nelietė, nes “silpnas nagas dėl reakcijos” nepažeistas. T.y. Tiesiog atšokus nagui plokštelė sveika ir nepažeista. Kur lakas nuimtas - plokštelė plona ir nagas ryškiai raudonas. Jeigu galėčiau - pridėčiau nuotrauką.