Viskas būtų gerai,bet buvo labai triukšminga aplinka,manau,kad makiažo paslaugos galetų būti atskirtos nuo kitos erdves,nes ypatngai daug triukšmo ir asmeniškai man sukele diskonfortą
Paslaugą atliko Daiva•Makiažas
Estela•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū Donatai už rūpestį ir kaip visuomet smagiai praleistą laiką 😊 be galo džiaugiuosi sutikus tokią meistrę!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Justė•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Darbas atliekamas profesionaliai, greitai, nuoširdžiai. Visuomet iš salono išeinu tik geriausos nuotaikos nu nuostabia šukuosena. Skaistė visuomet pataria kaip geriau rūpintis plaukais. Visuomet priima man patogiausiu metu.