Šiek tiek tamsesni gavosi, nei norėjau, bet per pora dienų susitvarkė. Šeip patiko formavimas, gal ilgai truko, kruopštus darbas pasirodė. Ačiū.
Su savo šviesiais antakiais reikia atsargiai, dar neradau, kas tinkamai juos nudažytų, visada per tamsiai gaunasi.
Antakių korekcija siūlu
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai! Esu nuolatinė salono klientė ir visada išeinu labai patenkinta.
Paslaugą atliko Dainora•Plaukų dažymas
Aušrinė•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Procedūra atliko profesionaliai. Tikrai lankysiuosiu dar ne kartą! :)
Veido pilingas
Akvile•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Buvo labai gera ir malonu :) Meistrė Donata nustebino kruopštumu - nekantrauju apsilankyti dar kartą!