Su mama darėmės vakarinį makiaža pas Agnę. Abi buvome laimingos dėl kruopštaus ir profsionalaus merginos darbo. O makiažas atlaikė du vakarėlius iš eilės :))
Makiažas
Agnė•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko makiazas, pranoko lukescius, padaze 11ryte, atlaike iki pat vidurnakcio! Labai pakele nuotaika, dirba tikrai profesionaliai. Butinai grysiu pas sia specialiste, patogus privaziavimas, tvarkinga aplinka, malonios merginos.
Makiažas
Anonimas•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo nerealiai smagu! Labai puikios specialistės.
Antakių ir blakstienų procedūrosRodyti viską...
Marija•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kokybiška ir greita :)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Lina•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Maloni ir jauki aplinka. Mandagus ir nuosirdziai dirbantis personalas.