labai geras aptarnavimas. maloni atmosfera ir labai fainas kolektyvas
Paslaugą atliko Justė•Vyriškas kirpimas
Dovydas•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Su trumpais plaukais, daro stebuklus
Paslaugą atliko Justė•Vyriškas kirpimas
Žilvinas•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai apkirpo, stiliste draugiska, viskas liuks.
Paslaugą atliko Justė•Vyriškas kirpimas
Daugirdas•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiamės Justės darbu🥰. Kas kartą sūnus grįžta su šypsena😍
Paslaugą atliko Justė•Vyriškas kirpimas
Inga•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir profesionali, pataria koks kirpimas geriu tinka ir apkerpa taip,kad kirpimas atrodo puikiai ne tik porą dienų po kirpimo, bet ir už trijų savaičių atrodo gerai. Manau tai geriausia barberė Kaune 🙂
Paslaugą atliko Justė•Barzdos kirpimas ir modeliavimas