Maloni kosmetologė Viktorija, labai dmagu gauti informacijos apie savo odą ir kosmetiką. Ačiū!
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Kristina•prieš 20 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada, likau labai patenkinta! Pas kosmetologę Viktoriją, grįžtu jau ne pirmą kartą, nes čia visada sulaukiu profesionalaus ir šilto aptarnavimo. Po veido procedūros oda atrodo pridrėkinta, švytinti ir stangresnė. Smagu rasti vietą, kuria gali pasitikėti ir visada išeiti su gera nuotaika. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Vilma•prieš 22 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki patirtis pas Viktoriją! Atsižvelgė į vizito metu paminėtą problemą, kiekviename žingsnyje viską paaiškino. Rezultatu ir veido oda po pirmojo vizito labai džiaugiuosi!
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
Miglė•prieš 26 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė! Po masažo jaučiuosi puikiai. Gavau daug patarimų.
Labai ačiū 😊
Paslaugą atliko Simona | Kūnas•Atpalaiduojantis masažas