Procedūros atlikimas ir jos rezultatas labai patiko. ačiū
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros
aleksandra•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki patirtis! Profesionaliai atlikta veido procedūra, daug naudingų patarimų ir malonus bendravimas. Rekomenduoju Justiną!
Paslaugą atliko Justina•Veido procedūros
Reda•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko veido procedūra pas Viktoriją. Viskas atlikta profesionaliai, kruopščiai ir su aiškiu išmanymu. Oda po procedūros tapo pastebimai švaresnė ir gaivesnė. Jautėsi maloni atmosfera ir dėmesys detalėms. Tikrai sugrįšiu dar kartą.