Švelnumas,rūpestingumas,labai šiltas ir malonus bendravimas,pasitikėjimas,gera nuotaika ir ramybės jausmas.
Kokybiškas ir atsakingas produktų parinkimas.Išėjus iš salono jautiesi ytin gerai,nes žinai,kad buvai išglostyta ir iščiupinėtas kiekvienas odos lopinėlis.Tikrai žinau,kad eisiu dar ir neketinu ieškoti geriau,nes geriau nebūna.Ačiū,Justina,tu nuostabi!🥰🥰🥰
Paslaugą atliko Justina•Veido procedūros
Virginija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Justina - labai maloni, stropi profesonalė, kuri yra pilnai atsidavus odos gražinimo procesui. Ji padeda ne tik prižiūrėti odą ir ja rūpintis, bet ir atgauti pasitikėjimą savimi. Salonas yra labai jaukus ir mielas.
Paslaugą atliko Justina•Veido procedūros
Ieva•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Rugilei už profesionaliai atliktą procedūrą, paaiškinimus, patarimus. Viskas buvo puiku.
Paslaugą atliko Rugilė•Veido procedūros
Elena•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aplinka ir procedūra labai patiko. Rugilė išsamiai papasakojo kaip prižiūrėti mano odą. Būtinai ateisiu dar.
Paslaugą atliko Rugilė•Veido procedūros
Vytautė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki patirtis. Labai patiko vizitas pas Rugilę. Ji maloni, gerai išmano savo darbą, puikiai viską paaiškina. Salonas jaukus, maloni atmosfera. Rekomenduoju!