Atėjau su didele problema, buvo išsausėjusi oda ant žandų, greičiausiai, nuo šalčio, iki tiek, kad net buvo atsiradęs bėrimas, skaudėjo. Namuose naudojau kelis kremus, bet nebuvo jokio pagerėjimo. Po pas meistrę Milgintą atliktų procedūrų oda susitvarkė akimirksniu ir problema daugiau nepaasikartojo! Likau labai maloniai nustebusi! Supratau, kaip svarbu išmanyti savo darbą ir parinkti tinkamas priemones. Ačiū meistrei Milgintai už suteiktą informaciją apie veido odos rūpinimąsi, ypač žiemą 😉