Labai patiko. Lankiausi pirmą kartą, bet pasijutau, kaip būčiau lankiusis jau eilę metų. Patiko įsiklausymas į mano poreikius, bendravimas ir darbas. Ačiū Ievai!!!!! ❤️
Paslaugą atliko Ieva•Moterų visų plaukų dažymas
Andzela•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai švelni ir maloni meistrė Ieva. Rezultatas tiesiog sužavėjo – darbas kruopštus ir labai kokybiškas. Nuo šiol lankysiuosi tik pas ją. Salonas švarus, personalas draugiškas. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Ieva•Plaukų dažymas
Juste•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti meistrė, ačiū
Paslaugą atliko Ugnė•Antakių korekcija siūlu
Beatričė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Jauki aplinka, šaunus personalas, puikus aptarnavimas. Akvilė - šiltas žmogus, išmanantis savo darbą. Ačiū
Paslaugą atliko Akvilė•Plaukų tonavimas moterims
Aušra•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Procedūra daraus jau ne pirmą kartą, labai veiksminga ir tikrai rekomenduoju!