Pas stilistę Akvilę lankausi jau ne pirmą kartą. Nuostabi meistrė, nors dar jauna, bet tikrai išmananti savo darbą, itin atidi, draugiška, maloni, visada patars apie plaukų priežiūrą. Esu be galo laiminga atradusi šią meistrę.
Paslaugą atliko Akvilė•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Rita•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūro meistrė atsižvelgė į mano norus, gražiai atliko nagų dailę ir manikiūrą gerai laiko 👍🏼
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Liveta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laba puiki meistrė
PedikiūrasRodyti viską...
Alma•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmą kartą kirpykloje teko susidurti su situacija, kuomet užsisakius dažymą ir kirpimą tik nudažomi plaukai (ne sruogelėmis, o šaknis atėjau dažytis), nes kirpti kirpėja nesiima, kadangi nėra tikra, ar pavyks🤓🤔 Bet aptarnavimas malonus🌸
Paslaugą atliko Akvilė•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims