Salonas labai gražus. Galvos masažas nebuvo nei kiek panašus į galvos masažą. Labai liūdna bet garbanotų plaukų meistrė nemokėjo džiovinti su difuzorium. Išėjau visa išsipūtus,ko ir nemėgsta garbanės. Šisndien plaukai labai sausi nuo priemonių. :(
Galvos masažas
Gabriele •prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai patiko kruopščiai ir profesionaliai atliktas darbas.
Vaikų kirpimas
Rasa•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai patiko kruopščiai ir profesionaliai atliktas darbas.
Vaikų kirpimas
Rasa•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki profesionali, maloni meistrė. Puikiai apkirpo berniukus. Grįšime dar.