Pirmą kartą apsilankiau salone, labai gražus, tikra ramybės oazė, meistrė Greta maloni, dėmesinga, nuoširdi tikrai rekomenduoju ❤️
Antakių korekcija siūlu
Vilija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Savo antakius ir blakstienas visada patikiu Gretai.Ji yra savo srities specialistė, atidi, kruopšti ir labai nuoširdi.
Džiaugiuosi visada rezultatu ir išeinu su šypsena veide.Ačiū Gretai🫶