Žemaitijos g. 41-3, Mažeikiai, 89133
Atidaryta šiandien : 09:00 - 19:00

Atsiliepimai apie saloną

4,9
80 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kamilė tikra profesionalė ir labai malonus žmogus
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Dovilė
Kirpėja

Apie

Kirpėjos darbą pradėjau visai neseniai, bet noras kurti, tobulėti ir siekti geresnių rezultatų yra mano užsibrėžtas tikslas. Stengiuosi suteikti kuo kokybiškesnę paslaugą, bei malonesnį laiką salone klientui. Man labai svarbu atsižvelgti į kliento pageidavimus, tuo pačiu patarti ir rasti bendrą sprendimą.

Paslaugos

Plaukai
Rasa
Kirpėja/koloristė

Apie

Kai darbas teikia malonumą, nejauti ir laiko, kurį praleidi darbe, nepajutau, kaip 28 metus skaičiuoju dirbant. Esu salono įkūrėja, kirpėja, vadovė. Mano karjeros kelias prasidejo po mokyklos. Baigusi vidurinę įstojau į kirpejų mokyklą, buvau visada drąsesnė nei dauguma. Turbūt man tai davė labai daug naudos ta drąsa. Ką tik "iškepta" išdrįsau įsirengti mažą saloniuką sau ir savo klientams. Pamažu augau profesine prasme. Siekiau savo tikslų pamažu... Šiandien turiu saloną su kolektyvu ir tuo pačiu įtraukiau savo dukrą į šią grožio imperiją. Esu labai daug kur mokinuosis, kiekvienais metais po 2-3 mokymai minimum, kad galėčiau augti savo profesineje srityje. Atėjo laikas, kad galiu dalintis savo žiniomis, vedu online ir offline seminarus. Stengiuosi įgyvendinti kliencių svajones. Plaukai- moters aksesuaras! Ir šiuo pasakymu vadovaujuosi savo darbe.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Rasita
Vyrų/vaikų kirpėja

Apie

Po vidurinės mokyklos pasirinkau savo kaip kirpėjos kelią . Savęs niekad neįsivaizdavau dirbant kitokio darbo. Todėl jau daugelį metų mane galite sutikti dirbant grožio salone su vyriškais bei vaikiškais kirpimais. Labiausiai darbo metu džiugina kokybiškai bei gerai atlikta paslauga klientui bei jų šypsenos, padėkos po vizitų.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Giedrė

Apie

Profesionali kirpėja ir vizažistė Giedrė Nuolatos tobulina savo įgūdžius, domisi naujovėmis bei stengiasi, kad klientai pasinaudoję jos paslaugomis, iki kito apsilankymo, jaustusi gražūs ir stilingi. Giedrė savo klientėms siūlo platų grožio procedūrų pasirinkimą: plaukų dažymai: paprastas šaknų dažymas , blond , airtouch , babyligths , balayage , išėjimas iš juodos spalvos; kirpimai; gydomosios plaukų procedūros; proginės šukuosenos; makiažas .

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Kamilė
Grožio terapiautė
5.0
29 atsiliepimai

Apie

Grožio salonas ,,Kara de la Beauté” - vieta, kurioje Jūsų grožiu pasirūpins kvalifikuoti savo sričių specialistai! Savo srities specialistė Kamilė savo klientėms siūlo platų grožio procedūrų pasirinkimą: lūpų mikropigmentacija, antakių šešėliavimas/mikropigmetacija, viršutinės akių linijos mikropigmentacija, klasikinis pravedimas/šešėliavimas, blakstienų dažymas, antakių korekcija vašku/pincetu ir dažymas, blakstienų ir antakių laminavimas, makiažas. Kamilė nuolatos ir su malonumu kelia savo profesinį lygį įvairiose konferencijose ir seminaruose. Pasirūpinsime - kad visada išeitumėte su šypsena veide. Patikėkite mums tai, kas Jums brangu.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Patogumai

Švara ir higiena
Salone suteikiamos apsauginės kaukės
Darbuotojams privaloma dėvėti veido kaukę
Klientams privaloma dėvėti veido kaukę
Salone yra dezinfekcinio skysčio
Kabinetai/paslaugų atlikimo ardvės dezinfekuojami po kiekvieno vizito
Įrankiai dezinfekuojami po kiekvieno vizito
Galimas ribotas klientų skaičius
Tarp klientų privaloma laikytis atstumo

Apie saloną

KaRa de la beauté
89133 Žemaitijos g. 41-3, Mažeikiai

Grožio salonas ,,Verena” - vieta, kurioje Jūsų grožiu pasirūpins kvalifikuoti savo sričių specialistai!

Savo srities specialistė Kamilė savo klientėms siūlo platų grožio procedūrų pasirinkimą: lūpų mikropigmentacija, antakių šešėliavimas/mikropigmetacija, viršutinės akių linijos mikropigmentacija, klasikinis pravedimas/šešėliavimas, blakstienų dažymas, antakių korekcija vašku/pincetu ir dažymas, blakstienų ir antakių laminavimas, makiažas. Kamilė nuolatos ir su malonumu kelia savo profesinį lygį įvairiose konferencijose ir seminaruose.

Pasirūpinsime - kad visada išeitumėte su šypsena veide. Patikėkite mums tai, kas Jums brangu.

PirmPirmadienis
09:0019:00
AntAntradienis
09:0019:00
TrečTrečiadienis
09:0019:00
KetvKetvirtadienis
09:0019:00
PenktPenktadienis
09:0019:00
ŠeštŠeštadienis
09:0014:00
SekmSekmadienis
Uždaryta