Visi marš kirptis pas Igną - stilingai, kokybiškai ir maloniai :) tikrai - nuoširdžiausios rekomendacijos. Kartais tenka nuvest sūnų kirptis kitur, bet vis grįžtam pas Igną - geresnio neradom :)
Vaikų kirpimas
Dalia•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko, kaip visada viskas padaryta idealiai
Vyriškas kirpimas
Edvinas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Really good.
Vyriškas kirpimas
Dominykas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, rekomenduoju!
Vyriškas kirpimas
Martynas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Geras specialistas, įsiklauso į pageidavimus ir padeda rasti tinkamą sprendimą.