Mano blakstienos atrodo nuostabiai, ačiū :)
Buvau palepinta paakių ir lūpų kaukėmis, tai tikrai jaučiuosi ir pailsėjusi po procedūros. Didžiausios rekomendacijos
Paslaugą atliko Karina•Blakstienų laminavimas
Jelena•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabus darbas, kaip visuomet. Labai ačiū :)
Paslaugą atliko Karina•Antakių laminavimas
Ugnė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visuomet visiškai nepriekaištingai!
Paslaugą atliko Karina•Antakių korekcija siūlu
Sofija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Karina•Antakių korekcija siūlu
Kristina•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas laminavimas ir korekcija su dažymu, labai ačiū 🥰🥳