Labai dėkoju makiažo meistrei Ernestai ir kirpėjai Tomai už nuostabų įvaizdį ir puikų aptarnavimą. Makiažas ir šukuosena ištvėrė ne tik lietų, bet ir vakarėlį iki ryto, rekomenduoju🌸💯
Sušukavimas ir proginės šukuosenosRodyti viską...
Gintarė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko rezultatas! Labai gera atmosfera.
Paslaugą atliko Reda Gurnytė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
justė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Patenkinta rezultatu
Paslaugą atliko Katerina•Kirpimas ir plaukų priežiūra