Paslaugą atliko Reda Gurnytė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gintarė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai šilta, nuoširdi bei mylinti savo darbą. Rūpinasi gerove bei komfortu. Stengiasi atlikti kokybiškai darbą. Patiko. Labai švelniai elgiasi atliekant procedūras su plaukais. Rekomenduoju.