Fabijoniškių g. 5C, Vilnius, -1 aukštas, 06335
Atidaryta šiandien : 09:00 - 21:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
26 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai maloni ir švelni meistrė, masažas labai gerai atpalaidavo visą kūną!
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko. Gintarė atliko masažą tikrai kruopsčiai ir profesionaliai. Rekomenduoju ir tikrai dar pats apsilankysiu. Ačiū!
Lankiausi pas Gintarę - labai maloniai bendraujanti ir profesionali specialistė: atsakė į man rūpimus klausimus, masažas nuėmė visos savaitės stresą, išėjau kaip naujai gimus, labai patiko. Grišiu dar ir rekomenduoju!
Esu labai patenkinta ir sužavėta šia procedūra. Ne tik sukurta atmosfera, bendravimu, bet ir masažas - tiesiog pasakiškas! Masažistė ne tik yra labai kruopšti, atidi, rūpestinga, puikiai atliekanti procedūrą bet ir atsakinga. Šis apsilankymas pirmas, bet ne paskutinis! Rekomenduoju visiem, kas ne tik nori atsipalaiduoti nuo dienos sunkumų, kurie ,,guli,, ant pečių, bet ir puikiai praleisti laiką SAU. :)
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Vilma
Masažuotoja - kosmetologė

Apie

Esu Vilma, diplomuota grožio bei masažų terapeutė turinti sportinių, gydomųjų, kosmetinių masažų specializaciją. Noriu padėti žmonėms tapti laimingesniais, sveikesniais ir pamatyti šviesesnį pasaulį. Grožio ir poilsio srityje dirbu 7 metus.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Jurgita
Masažuotoja

Apie

Katino širdis, liūto letenos Jurgita savo gyvenime yra praktikavusi ne vieną sporto šaką ir be sporto ji neįsivaizduoja savo gyvenimo. Tas ją palydėjo iki masažo ir noro padėti žmonėms jaustis sveikiems, stipriems ir gebantiems įgalinti savo kūną maksimaliai. Buvusi masažų darbovietė buvo Kroatijoje, kur ji tobulino savo įgudžius ir žinias. P.S. Šnekant apie Jurgitą, taip pat svarbu paminėti, kad ji yra didelė gyvūnų mylėtoja ir jos širdis visada jiems atvira. Išsilavinimas: Profesinio mokymo Diplomas su pagyrimu. 4 lygio masažuotojo kvalifikacija; Pažymėjimas - įgyta kompetencija atlikti netradicinį masažą; Pažymėjimas - įgyta kompetencija atlikti kūno puoselėjimo procedūras; ITEC Lever 3 Diploma in Sports Massage; CIDESCO - SPA Therapy Diplome International.

Paslaugos

Kūnas
Masažas
Gintarė
Masažuotoja
5.0
6 atsiliepimai

Apie

Aksominės rankos Kiekvienas meistras dažniausiai turi savo vizitinę kortelę, bet Gintarei to nereikia, nes ją klientai atsimena dėl jos rankų odos švelnumo. > Kobido masažas > Karštų akmenų terapija > SPA ritualai > Klasikinis masažas > Veido teipavimas Masažas neturi būti tik paglostymas, bet po jo žmogus turi jausti palengvėjimą ir norą grįžti pas meistrą.

Paslaugos

Kūnas
Masažas
Sonata
Kosmetologė

Apie

Kosmetologė Sonata, grožio terapeutė turinti CIDESCO ir INFA GOLD MASTER tarptautinius diplomus. Dirba su "pHformula" kosmetika, kuri padeda spręsti tokias problemas, kaip aknė, rozacija, odos senėjimas, pigmentacija. Sonatai kosmetologija, tai ne tik darbas, bet ir gyvenimo būdas!

Paslaugos

Veidas
Masažas

Apie saloną

Keraira grožio ir poilsio studija
06335 Fabijoniškių g. 5C, Vilnius, -1 aukštas

Keraira - tai šviesos ir magijos derinys. Studijoje kuriame pojūtį, kurį galite patirti saulės atokaitoje, kuomet ramu, malonu, užsimiršta problemos bei ilgainiui išnyksta nerimas.

Kerai, arba magija yra atliekama mūsų meistrų, kurie kiekvienam klientui skiria išskirtinį dėmesį bei pritaiko savo sukauptas žinias ir patirtis.

Atsipalaidavimas, šiek tiek būtino skausmo, kuomet užčiuopiamas sutrumpėjas raumuo ar trigerinis taškas.

Keraira grožio ir poilsio studijoje jums siekiame suteikti patirtį, kuri, tarytum šviesos magija trauktų jus bei jūsų artimuosius sugrįžti.

PirmPirmadienis
09:0021:00
AntAntradienis
09:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0021:00
KetvKetvirtadienis
09:0021:00
PenktPenktadienis
09:0021:00
ŠeštŠeštadienis
09:0021:00
SekmSekmadienis
09:0021:00
Šiame salone naudojami produktai
Mary Cohr

Masažo salonai netoliese