Labai draugiškas ir malonus kolektyvas. Sūnų apkirpo labai gražiai ir kruopščiai. Tikrai sugrįšime dar ne kartą.:)
Didelis ačiū Nečir,
Thank you Nečir, best wishes. :)
Paslaugą atliko Nečir (Nechir)•Vaikų kirpimas
Dominykas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpykla – profesionalus aptarnavimas, jauki aplinka ir nuostabus rezultatas.
Vyriškas kirpimas
Vaidas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai.
Paslaugą atliko Nečir (Nechir)•Vyriškas kirpimas
Gintautė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas kirpimas. Grįšim dar ne kartą. Ačiū.