Labai malonus aptarnavimas, puikiai ir greitai apkirpo mano sūnų, atsižvelgė į pageidavimus.
Vaikų kirpimas
Kristina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai ir kruopščiai su visomis detalėmis atliktas darbas, sutvarkė ir antakius, bet nosies bei ausų plaukus. Patys geriausi atsiliepimai, be abejonės sugrįšiu atgal ! 👌🏼🫶🏽