Načir dar nei karto nenuvylė. Žmogus tiesiog puikiai atlieka savo darbą. Gerų švenčių tau! :)
Paslaugą atliko Nečir (Nechir)•Vyriškas kirpimas
Mantas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
"Šį kartą nuvežiau savo vaiką į šią vietą ir buvome tikrai labai patenkinti. Tiek kirpėjo profesionalumas, tiek pačios vietos jauki atmosfera labai paliko įspūdį. Plaukų kirpimas buvo puikus, kaip ir norėjome. Tikrai grįšime. Rekomenduoju visiems!"