Pavizdys kitiems barberiams ir kirpėjams. Salono švara nepriekaištinga, darbas atliktas tobulai, įrankiai švarūs, aplinka blozga švara. Interjėras kaip pas princa Charlza ;)
Paslaugą atliko Nečir (Nechir)•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Marius•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai
Paslaugą atliko Nečir (Nechir)•Vaikų kirpimas
ricardas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpo jau antrą kartą. Viskas puikiai. Rekomenduoju.