Prieš darydama visada pasitikslindavo ką ketina daryti ir aš esu už ar prieš tai.
Paslaugą atliko Laura Rekuvienė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Deimantė•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ne tik, kad apkirpo gerai, bet ir patarė kaip geriau atrodys. Dar ir labai nebrangiai palyginus, kokios kainos Kaune.
Paslaugą atliko Laura Rekuvienė•Vyriškas kirpimas
N•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpėja. Visada apkerpa ir sušukuoja pagal pageidavimus.
Paslaugą atliko Laura Rekuvienė•Vyriškas kirpimas
Deividas•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai :)
Paslaugą atliko Laura Rekuvienė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Erika•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja Laura pirmiausia įvertino mano plaukų būklę ir pasiūlė tinkamiausią procedūrą, kuri tikrai nenuvylė. Rezultatas wow🤩 spindintys, sveiki ir nerealiai gražūs plaukai! Jauki aplinka ir malonus bendravimas - tikrai sugrįšiu. Rekomeduoju 10/10 😊