Kirpėja be galo maloni, gebanti užmegzti santykį su vaiku. Apkirpta profesionaliai, nereikėjo vargti aiškinant, ko tikimės.
Ačiū už puikų vizitą, tikiu, kad nepaskutinį sykį lankomės.
Paslaugą atliko Modesta•Vaikų kirpimas
Ieva•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistrė, išklausė visus norus, davė patarimų,puikiai apkirpo. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Modesta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Lauryna•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Makiažas padarytas toks koks ir prašytas. Rekomenduoju
Makiažas
Ieva•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Deja, likau nusivylusi paslauga. Makiažas, už kurį sumokėjau 40 eurų, buvo atliktas labai greitai – vos per 30 minučių. Jei būčiau iš anksto žinojusi, kad rezultatas bus toks, būčiau geriau pasidažiusi pati namuose ir sutaupiusi pinigus. Vienintelis pliusas – priklijuotos blakstienos, kitaip pinigai būtų išmesti veltui.