Kaip vusada puiku!!! su šypsena ir gera nuotaika. Ačiū.
Paslaugą atliko Neringa•Moterų plaukų šaknų dažymas
Elena•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai šiltas ir malonus žmogus, kiekvieną minutę vis kažką kalbedavome ar pasakodavo tad nepasidaro nuobodu. Rekomenduoju, iškart jaučiu plaukai glotnesni, švelnesni ir labai labai gražiai atrodo. Tobula meistrė, kuri išmano ką daro! 🥰🤍
Paslaugą atliko Neringa•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Miglė•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
nelabai patiko :(
Paslaugą atliko Neringa•Kirpimas ir plaukų priežiūra
La•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, patarė kiek plauko reikėtų nukirpti, galiukus pakirpo greitai ir profesionaliai. :)
Paslaugą atliko Neringa•Kirpimas ir plaukų priežiūra